06-06-2011
Euromast picknick; dat is genieten in het Park bij de Euromast
Een complete picknick voor 2 personen.
Met het mooie weer geen betere plek om te picknicken dan in Het Park bij de Euromast. Vanaf dit weekend hoef je niets meer zelf mee te nemen, want een complete picknicktas koop je bij de Euromast.

Voor €25 kun je de picknick tas ophalen in Deli voor 2 personen, incl. bestek en picnickkleed. De kwaliteit van de picknick is zoals je mag verwachten van de Euromast: hoogwaardige producten tegen een redelijke prijs.

Je complete picknick bestaat uit:

  • een selectie van een aantal smeerseltjes en tapenades
  • diverse hartige snacks
  • Broodproducten en toastjes
  • een frisdrank per persoon naar keuze
  • een zoet item van Deli
  • een item per persoon uit de fruitmand
  • een Euromastig picknickkleed
  • een handige Euromast Picknick tas
  • Bordjes, bestek, bekertjes voor twee personen
De picknick staat elke dag klaar tijdens openingstijden van Deli. De picknick kun je afhalen bij de Euromast bakfiets in Het Park of bij Deli op de begane grond van de Euromast.

Duurzame keuze:
Bij de samenstelling van de picknick hebben we gekozen voor afbreekbare materialen en zo min mogelijk producten in plastic verpakking om de impact op de omgeving te beperken. Help ons mee Het Park mooi te houden. Gooi afval na de picknick in de daarvoor bestemde afvalbakken en voorkom zwerfafval.